Jeśli podróżować to mądrze

Bez kategorii

Inspiracją do utworzenia tego bloga i skierowania w przestrzeń kilku porad i doświadczeń, są dzisiejsze nagłówki wszystkich mediów.
Tomas Cook i powiązany z nim Neckermann w Polsce ogłosiły upadłość. Moja uwagę przykuły tytuły dotyczące turystów, którym hotele na Majorce zmieniają zamki w drzwiach, po to aby wymusić opłaty za pobyt, za który już raz zapłacili.
W tym samym czasie mój serdeczny przyjaciel wraz z małżonką lądują na tej samej Majorce, bez stresu o to czy klucz nazajutrz będzie pasował do drzwi. Mój przyjaciel zorganizował wyjazd samodzielnie, tak jak coraz większa rzesza turystów na całym świecie.
Internet, agregatory i aplikacje, ale też zmiana stylu życia umożliwiają zaplanowanie doskonałego wypoczynku bez pośredników. Trudno zarzucać klientom Tomas Cook, Neckermann, Triady i innych znanych i całkiem sporych biur które w przeszłości upadły, brak rozwagi przy wyborze partnera do spędzenia urlopu. Biura te z całą pewnością cieszą się dużym zaufaniem i tradycjami. Dlatego warto poświęcić trochę wolnego czasu na planowanie, po to żeby bez stresu spędzać wymarzony urlop.

Last modified: 25 września 2019